Cowes - St. Malo - Cowes - rejs na wodach pływowych z samodzielnym skiperowaniem

Wypłyniemy z Cowes i po pokonaniu cieśniny Solent ruszymy przez Kanał Angielski. Rejs z Cowes do Cherbourga i dalej na Wyspy Kanałowe (Normandzkie Guernsey, Jersey) do Saint-Malo francuskiego portu-twierdzy z wysokością pływu 12m, odwiedzimy Granville z wizytą w niezwykłym Mont-Saint-Michel. Powrót to jeden z najbardziej klasycznych pasaży pływowych. Doświadczymy nie tylko dużego ruchu statków ale także wszystkich pływowych zjawisk – wysokiego skoku pływu i silnych prądów. Niezapomniane wrażenia, cudowne miejsca, udane zakupy i uczta kulinarna. 

 

Rejs ma charakter kwalifikacyjny do uzyskania patentu RYA Yachtmaster Offshore. Zostaniesz wiec poproszony o przygotowanie przejścia Cowes Cherbourg lub kolejnych etapów. Przygotowanie obejmuje wszystkie obowiązki skippera przewidziane standardem RYA. Jest to idealny rejs dla osób, które mają obawę przed samodzielnym prowadzeniem jachtu – możesz spokojnie poćwiczyć pod okiem instruktora ale biorąc jednocześnie pełną odpowiedzialność za odcinek rejsu.

Termin i koszt

2490PLN  + 50GBP (Kasa jachtu) 

Kto prowadzi rejs

Nasze rejsy prowadzą doświadczeni skiperzy posiadający certyfikat RYA/MCA Yachtmaster Offshore/Ocean Commercially Endorsed pracujący według najwyższych standardów zawodowych. W rejsach szkoleniowych i podczas kursów teoretycznych jesteś pod opieką instruktorów certyfikowanych przez RYA do prowadzenia kursu i egzaminowania w jego zakresie. Każdy instruktor SAILPRO podlega corocznej weryfikacji podczas weryfikacji jakości kształcenia w centrum szkoleniowym dokonywanej przez asesora RYA.

Wstępna koncepcja trasy rejsu

 

Zapisz się na rejs Cowes - St. Malo/Granville - Cowes

Imię(*)
Nieprawidłowe dane

Nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Termin(*)

Nieprawidłowe dane

Uwagi/oczekiwania
Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt