Cowes - Gdańsk, Szczecin - Cowes - rejs na wodach pływowych z samodzielnym skiperowaniem

Rejs z Cowes do Gdańska i powrót to jedno z tradycyjnych przejść polskich żeglarzy w drodze na Atlantyk i do domu. Wypłyniemy z Cowes i po pokonaniu Solentu ruszymy przez Kanał Angielski. Do wejścia Kanału Kilońskiego. Przejście samego kanału to olbrzymia przygoda – to wszak kawał historii. Z Kilonii ruszymy na Bałtyk i po kliku dniach zacumujemy w Górkach Zachodnich. Doświadczymy nie tylko dużego ruchu statków ale także wszystkich pływowych zjawisk – wysokiego skoku pływu i silnych prądów także rzeki Łaby podczas podejścia do Kanału Kilońskiego.

Ta trasa jest nie tylko ciekawa turystycznie ale obfituje w zróżnicowane warunki i wyzwania dla kandydatów na stopień Yachtmaster Offshore.

Rejs ma charakter kwalifikacyjny do uzyskania patentu RYA Yachtmaster Offshore. Zostaniesz wiec poproszony o przygotowanie przejścia Cowes - któryś port pływowy lub z powrotem. Przygotowanie obejmuje wszystkie obowiązki skippera przewidziane standardem RYA. Jest to idealny rejs dla osób, które mają obawę przed samodzielnym prowadzeniem jachtu – możesz spokojnie poćwiczyć pod okiem instruktora ale biorąc jednocześnie pełną odpowiedzialność za odcinek rejsu.

Koszt

2490PLN + 50GBP (certyfikat)

Kto prowadzi rejs:

Nasze rejsy prowadzą doświadczeni skiperzy posiadający certyfikat RYA/MCA Yachtmaster Offshore/Ocean Commercially Endorsed pracujący według najwyższych standardów zawodowych. W rejsach szkoleniowych i podczas kursów teoretycznych jesteś pod opieką instruktorów certyfikowanych przez RYA do prowadzenia kursu i egzaminowania w jego zakresie. Każdy instruktor SAILPRO podlega corocznej weryfikacji podczas weryfikacji jakości kształcenia w centrum szkoleniowym dokonywanej przez asesora RYA.

Wstępna koncepcja trasy rejsu

 

Zapisz się na rejs Cowes - Gdańsk, Gdańsk - Cowes

Imię(*)
Nieprawidłowe dane

Nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Termin(*)

Nieprawidłowe dane

Uwagi/oczekiwania
Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt