Rejsy na wodach pływowych + kurs techniczny

Chcesz zdobyć staż na pływach i przygotować się do samodzielnego prowadzenia rejsów? Niezwykle ciekawy żeglarsko akwen pływowy, ciekawe porty, kotwicowiska, dla których uważnie trzeba liczyć skok pływu, urokliwe ujścia rzek pełne dzikiej przyrody, a po godzinach stare przesycone klimatem morskich opowieści puby.

Podczas rejsu poznasz wszystkie praktyczne tajniki nawigacji na wodach pływowych. To nie tylko skok pływu, który trzeba policzyć, ale także ilość metrów nad masztem potrzebna do bezpiecznego przejścia pod mostem. To także uważne obserwowanie działania prądu pływowego i wiatru i współdziałanie z nimi tak, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. A na deser no cóż, czy może być coś lepszego niż kufelek cydru w starym angielskim pubie?

Podczas rejsu realizujemy pełny pływowy kurs techniczny, po to, żeby każdy uczestnik nabrał doświadczenia i umiejętności koniecznych do swobodnego i bezpiecznego poruszania się na wodach pływowych.

Jeżeli jednak podchodzisz ambitnie do swojego żeglowania, przećwiczysz wszystkie wymagane programem RYA aspekty żeglarstwa na wodach pływowych i będziesz mieć możliwość przystąpienia do egzaminu Yachtmaster Offshore lub Coastal. Koniecznie przeczytaj o samym egzaminie Yachtmaster Offshore i sprawdź czy spełniasz wymagania. Osobom, które chcą się przygotowywać podczas rejsu do egzaminu zalecamy odbycie kursu Yachtmaster Offshore Shorebased.

Startujemy z Cowes – mekki brytyjskiego żeglarstwa. Podczas rejsu kładziemy nacisk na mądry staż żeglarski na wodach pływowych, a więc odwiedzimy jak najwięcej portów w Cieśninie Solent i na niedalekim Zachodnim Wybrzeżu Francji. Wybór portów zależy od kwalifikacji załogi jednak masz pewność, że odwiedzimy najbardziej urokliwe porty i kotwicowiska, o ciekawej historii (Na przykład Southampton to macierzysty port Titanica, w Plymouth stoi HMS Victory).

Koszt

3200PLN + 50GBP

Kto prowadzi rejs: Nasze rejsy prowadzą doświadczeni skiperzy posiadający certyfikat RYA/MCA Yachtmaster Offshore/Ocean Commercially Endorsed pracujący według najwyższych standardów zawodowych. W rejsach szkoleniowych i podczas kursów teoretycznych jesteś pod opieką instruktorów certyfikowanych przez RYA do prowadzenia kursu i egzaminowania w jego zakresie. Każdy instruktor SAILPRO podlega corocznej weryfikacji podczas weryfikacji jakości kształcenia w centrum szkoleniowym dokonywanej przez asesora RYA.

Koncepcja rejsu

 

Zapisz się na: Kurs techniczny - żeglowanie na wodach pływowych

Imię(*)
Nieprawidłowa wartość

Nazwisko(*)
Nieprawidłowa wartość

E-mail(*)
Nieprawidłowa wartość

Telefon(*)
Wprowadzone dane są nieprawidłowe

Termin(*)

Invalid Input

Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt