Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Akademia Morska w Gdyni - Ośrodek Żeglarski i Sailpro partnerami!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Sailpro i Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej w Gdyni uruchamiają współpracę. W ramach współpracy kursy Royal Yachting Association będą dostarczane w murach Ośrodka Żeglarskiego Akademii Morskiej w Gdyni. W Sailpro natomiast witamy doświadczonego instruktora, wybitnego specjalistę od radarów Dr Andrzeja Szklarskiego.

Dr Andrzej Szklarski poszerzył program kursów RYA o specjalistyczną i niezwykle cenną wiedze dotyczącą funkcjonowania radaru, którą wielu z Was moze znać z prezentacji "Jak mnie widać?" prezentowanej wielokrotnie na spotkaniach żeglarskich. Jest również pomysłodawcą i wieloletnim siritus movens rejsów żeglarzy na żaglowcu Akademii Morskiej Dar Młodzierzy.

Kursy ruszają już w styczniu. Rozpoczynamy kursem SRC a już na przełomie Stycznia i Lutego bedziecie mogli zapoznać się z zaawansowaną meteorologią. Kurs Radar i SRC będziecie takze mogli odbyć podczas Rejsu Morsów OŻAM na Pogorii. Strasznie się cieszymy w Sailpro na tę współpracę!


Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt