Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Advanced Meteorology

Meteorologia może być trudnym tematem, jeżeli nie zrozumiesz i nie ugruntujesz podstaw tego tematu. W jachtingu współpracujemy z pogodą cały czas, dlatego warto z meteorologii uczynić swojego sprzymierzeńca. Nasz ekspert od meteorologii Michał Brennek wypowiedział prywatną wojnę mitom żeglarskiej meteorologii, ponieważ nawet tłumaczenie podręcznika Chrisa Tibbsa, nie ustrzegło polskich żeglarzy przed konserwowaniem błędów i mitów (Michał konsultuje właśnie nową edycję Meteorologii wg RYA).

Jeżeli po dwóch intensywnych dniach chcesz: poczuć, że rozumiesz jak działa pogoda, dowiedzieć się, jak współpracować z pogodą w rejsach przybrzeżnych, pełnomorskich czy oceanicznych, nauczyć się wykorzystywać współczesne narzędzia synoptyczne i pobawić oprogramowaniem, które wspomaga taktyków w Volvo Ocean Race - Przyjdź na kurs Meteorologia dla żeglarzy kurs intensywny. Warto też poczytać bloga Geographica Expeditions, gdzie znajdziesz wiele przydatnych wskazówek, szczególnie dla przyszłego Yachtmastera oraz przeczytać wpisy Michała na naszym blogu. Ale jeżeli masz pytania - nasz meteo guru odpowie na nie bardzo chętnie.

Najbliższa edycja kursu, którą organizujemy z Ośrodkiem Żeglarskim Akademii Morskiej to: 31.01-1.02 w Gdyni

Cena: 519,00 {wpłata do 24h) lub 699,00 (bez promocji)

Zapisz się na kurs: Advanced Meteorology

Imię(*)
Nieprawidłowa wartość

Nazwisko(*)
Nieprawidłowa wartość

E-mail(*)
Nieprawidłowa wartość

Telefon(*)
Wprowadzone dane są nieprawidłowe

Termin(*)

Invalid Input

Akweny po których żeglujesz:(*)
Nieprawidłowe dane

Pomyśl, gdzie chcesz wykorzystać wiedzę meteo, a przygotuję dla Ciebie dodatkowe materiały!

Swoją wiedzę meteo oceniam:(*)

Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt