Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Boathandling

Znasz na pewno to uczucie, kiedy musisz manewrować w ciasnej marinie, a na lądzie już czeka loża szyderców - i jeszcze komplikujace wszystko podmuchy wiatru. Większość żeglarzy zgodzi się, że manewry portowe to najbardziej stresujace momenty żeglowania - ale nie musi tak być!

Podczas bardzo intensywnego weekendu nauczymy się wykonywać bezpieczne, skuteczne i elegandckie manewry portowe. Szczególny nacisk zostanie położony na planowanie, manewry zapasowe, zarządzanie pracą załogi oraz wykorzystanie wszystkich możliwości łódki. W drugiej części kursu popracujemy nad manewrami pod żaglami. Będziemy także utrwalać manewry portowe i wykorzystywać moment obrotowy śruby do zacieśniania cyrkulacji i precyzyjnego ustawiania łódki przy kei. Wszystkie manewry wykonujemy według metodyki RYA omawiajac szczegółowo różnice pomiedzy polską i brytyjską metodą szkolenia. Kurs jest dobrą okazją do poznania specjalistycznego słownictwa - żeglarskiego angielskiego i wdrożenia się w manewrowanie według RYA.

Absolwent tego intensywnego kursu manewrowego ma w sposób powtarzalny i pewny wykonywać manewry na silniku i pod żaglami, także podczas ciasnych podejść. Manewrujemy do upadłego takze nastaw sie na bardzo intensywny weekend. Zajęcia rozpoczynają się w piatek o godzinie 1800 od Safety Briefing, kończą się w niedzielę nie później niż godzina 1730.

Twój instruktor

Kto prowadzi szkolenie: Nasze rejsy prowadzą doświadczeni skiperzy posiadający certyfikat RYA/MCA Yachtmaster Offshore/Ocean Commercially Endorsed pracujący według najwyższych standardów zawodowych. W rejsach szkoleniowych i podczas kursów teoretycznych jesteś pod opieką instruktorów certyfikowanych przez RYA do prowadzenia kursu i egzaminowania w jego zakresie. Każdy instruktor SAILPRO podlega corocznej weryfikacji podczas weryfikacji jakości kształcenia w centrum szkoleniowym dokonywanej przez asesora RYA.

Koszty

Cena kursu 690PLN ALL INCLUSIVE

Zapisz się na kurs: Boathandling

Imię(*)
Nieprawidłowa wartość

Nazwisko(*)
Nieprawidłowa wartość

E-mail(*)
Nieprawidłowa wartość

Telefon(*)
Wprowadzone dane są nieprawidłowe

Termin(*)

Invalid Input

Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt