Sailpro School of Yachting kilka lat temp postanowiło rozpocząć kursy tylko dla kobiet aby dać dziewczynom możliwość żeglowania w swoim towarzystwie, wtedy kiedy mają na to ochotę, szkolenia na równych prawach kiedy brak męskiej części załogi, pokazania, że technika a nie tylko siła są ważne na jachcie, udziału w regatach w załogach kobiecych pod Sailpro Magenta, ale przede wszystkim zwrócenia uwagę na to jak bardzo kobiecym sportem może być żeglarstwo. Żeglarstwo wcale nie musi być siermiężną ‚walką’ ale przyjemnym, jeśli zna się temat i technikę, sposobem spędzania wolnego czasu właśnie dla kobiety. Kobiety potrafią być niezwykłymi żeglarkami pozostając kobietami :-)
 
W tym roku rozpoczynamy nowym planem kursów tylko dla kobiet. Kursów teoretycznych i praktycznych w najlepszym systemie szkoleń żeglarskich na świecie RYA, czyli Royal Yachting Association. Pamiętajcie również, że po naszych kursach możecie także rozpocząć swoją przygodę z jachtingiem zawodowym od pozycji stewardessy, deckhanda do kapitana.
 
Propozycja kursów Magenta dedykowanych kobietom, wyszła od Agnieszki, która jest RYA Yachtmaster Ocean Instruktorem, Kapitanem, skiperem komercyjnym a przede wszystkim posiada spore doświadczenie w szkoleniach żeglarskich dla kobiet, dzięki prowadzeniu kursów i regat dla popularnej szkoły dla kobiet w UK- Girls4Sail. W Wielkiej Brytanii kobiety uwielbiają pływać i szkolić się na kursach dla kobiet. Być może więc w Polsce również kobiety zauważą dobre strony takich kursów.
 
Od kwietnia chcielibyśmy również zaproponować Wam program ćwiczeń dla żeglarek przygotowujących się do sezonu, wraz z QUANTUM Fitness&Wellness opracowaliśmy wspólny program zajęć grupowych ale i indywidualnych. 
 
Terminy kursów dla kobiet:
Terminy od września 2017 w przygotowaniu
 
REZERWACJE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt