Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

RYA Radar w trybie wieczorowym w Warszawie!

Ponieważ aura coraz bardziej sprzyja pływaniu (choć pewnie jeszcze czeka nas uderzenie zimna), zdecydowaliśmy umożliwić Wam zdobycie certyfikatu RYA Radar w trybie wieczorowym w Warszawie. Zajęcia odbędą się w dwa popołudnia/wieczory i oprócz intensywnych ćwiczeń rozwiążemy testy, które pozwolą uzyskać certyfikat RYA Radar. W ten sposób nie tracimy czasu i intensywnie dążymy do celu a weekend WOLNY! Zapraszamy we wtorek i czwartek 18 i 20 sierpnia 2015 start o 1800.

Czytaj więcej...

RYA SRC kurs wieczorowy!

Ponieważ aura coraz bardziej sprzyja pływaniu (choć pewnie jeszcze czeka nas uderzenie zimna), zdecydowaliśmy umożliwić Wam zdobycie certyfikatu SRC w trybie wieczorowym w Warszawie. Zajęcia odbędą się w dwa popołudnia/wieczory i jak zawsze na koniec napiszemy egzamin. W ten sposób nie tracimy czasu i intensywnie dążymy do celu a weekend WOLNY! Pamiętaj, że już po egzaminie otrzymujesz tymczasowy certyfikat, który jest ważny do czasu wystawienia certyfikatu końcowego. Przeczytajcie też wpis Michała o różnicach pomiędzy regulacjami dotyczącymi SRC w Polsce i w UK.

Czytaj więcej...

Sztorm Aleksandra to już przeszłość, ale fale wciąż rekordowe...

Media oszalały na punkcie niżu Aleksandra. Miał być rekordowy, ale okazało się, że maksymalny podmuch zanotowany na St. Kilda miał prędkosć 233km/h i wciaż nie był to najszybciej wiejący wiatr na Wyspach Brytyjskich, ponieważ w 1962 roku na wyspie Unst zanotowano 285 km/h. Tymczasem dwa dni po tym jak Irlandzki Coast Guard poinformował, że dwie boje pomiarowe zanotowały rekordową wysokość fali znaczącej...

Czytaj więcej...

Akademia Morska w Gdyni - Ośrodek Żeglarski i Sailpro partnerami!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Sailpro i Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej w Gdyni uruchamiają współpracę. W ramach współpracy kursy Royal Yachting Association będą dostarczane w murach Ośrodka Żeglarskiego Akademii Morskiej w Gdyni. W Sailpro natomiast witamy doświadczonego instruktora, wybitnego specjalistę od radarów Dr Andrzeja Szklarskiego.

Czytaj więcej...

Weather bomb uderzy w Wyspy Brytyjskie, a nasz jacht stoi w Cowes

Niż Aleksandra rozbudowuje się na wschód od Grenlandii. Magic Sea Weed, bloger, który obserwuje rekordowe wartości falowania, opublikował wyniki modelu falowania w których... skończyła się skala barw. To oznacza,że możemy się spodziewać naprawdę wysokich fal, a pamiętajcie, że to one tak naprawdę stanowią o niszczącej sile sztormu. Gdyba mocno wiało a morze było gładkie jak stól po prostu byśmy szybciej żeglowali...

Czytaj więcej...

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt