Dzikie oblicze Alaski - rejs Ketchikan - Sitka - Juneau - Ketchikan

Zobacz zamkniętą dla zwykłych turystów Glacier Bay na Alasce z pokładu trimaranu Crowther Buccaneer/Kraken. Dzięki uzyskanym pozwoleniom płyniemy w samo serce dzikiej natury. Zaczynamy w Ketchikan, a nasze apetyty turystyczne zaspokoją takie miejsca jak: Sitka, Petersburg (kto wie ile ich jest na świecie?), Wrangall, Wyspy: Broughton, Discovery, San Juan. Odwiedzimy cudowne alaskańskie fiordy z niewielkimi wioskami rybackimi, zobaczymy cielące się lodowce.

Czytaj więcej...

Rejsy na wodach pływowych + kurs techniczny

Chcesz zdobyć staż na pływach i przygotować się do samodzielnego prowadzenia rejsów? Niezwykle ciekawy żeglarsko akwen pływowy, ciekawe porty, kotwicowiska, dla których uważnie trzeba liczyć skok pływu, urokliwe ujścia rzek pełne dzikiej przyrody, a po godzinach stare przesycone klimatem morskich opowieści puby.

Czytaj więcej...

Cowes - Gdańsk, Szczecin - Cowes - rejs na wodach pływowych z samodzielnym skiperowaniem

Rejs z Cowes do Gdańska i powrót to jedno z tradycyjnych przejść polskich żeglarzy w drodze na Atlantyk i do domu. Wypłyniemy z Cowes i po pokonaniu Solentu ruszymy przez Kanał Angielski. Do wejścia Kanału Kilońskiego. Przejście samego kanału to olbrzymia przygoda – to wszak kawał historii. Z Kilonii ruszymy na Bałtyk i po kliku dniach zacumujemy w Górkach Zachodnich. Doświadczymy nie tylko dużego ruchu statków ale także wszystkich pływowych zjawisk – wysokiego skoku pływu i silnych prądów także rzeki Łaby podczas podejścia do Kanału Kilońskiego.

Czytaj więcej...

Cowes - St. Malo - Cowes - rejs na wodach pływowych z samodzielnym skiperowaniem

Wypłyniemy z Cowes i po pokonaniu cieśniny Solent ruszymy przez Kanał Angielski. Rejs z Cowes do Cherbourga i dalej na Wyspy Kanałowe (Normandzkie Guernsey, Jersey) do Saint-Malo francuskiego portu-twierdzy z wysokością pływu 12m, odwiedzimy Granville z wizytą w niezwykłym Mont-Saint-Michel. Powrót to jeden z najbardziej klasycznych pasaży pływowych. Doświadczymy nie tylko dużego ruchu statków ale także wszystkich pływowych zjawisk – wysokiego skoku pływu i silnych prądów. Niezapomniane wrażenia, cudowne miejsca, udane zakupy i uczta kulinarna. 

 

Czytaj więcej...

Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt