Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Kontakt

Siedziba SAILPRO Agnieszka Schramm-Newth
47 Emsworth Road PO27HJ Portsmouth, Wielka Brytania

Konta bankowe: Dla wpłat w PLN98 1910 1048 2201 7958 4283 0001

Dla wpłat w GBPNumer IBAN PL 50 2490 1057 0000 9904 2418 8753

Kod BIC/SWIFT ALBPPLPW

School Principal  
Agnieszka Schramm-Newth
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 509 29 35 85

Kontakt w sprawie organizacji i jakości szkoleń, płatności oraz jeżeli masz jakiekolwiek komentarze i sugestie. Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie RYA w Twoim biurze użyj poniższego formularza lub zadzwoń. Instructor on Duty Agnieszka Schramm-Newth Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 509 29 35 85 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kursów, rejsów, wyposażenia i przygotowania do rejsów i egzaminów oraz we wszystkich sprawach technicznych.

Skontaktuj się z SAILPRO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt