Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Rejs: Portimao - Kadyks - Gibraltar - Ceuta - Albufeira - Portimao

Rejs stażowo-szkoleniowy: Portimao - Kadyks - Gibraltar - Ceuta - Albufeira - Portimao. Żeglowaniei na niezwykle interesujących wodach. Będzie też okazja do zrobienia stażu na wodach pływowych i zwiedzania niezwykłych miast portowych na dwóch kontynentach. Powiew Afryki i układ synoptyczny nad Azorami zapewni nam dobrą do żeglowania pogodę, warto wiec wygrzać się po zimie!

Czytaj więcej...

Rejs: Wyspy Kanaryjskie

Rejs turystyczny: Las Palmas de Gran Canaria - Las Palmas de Gran Canaria. Zostaw zimę za sobą i dołącz do załogi na słonecznych Wyspach Kanaryjskich. A może na morze? Chcesz świętować Nowy rok na pokładzie jachtu?

Czytaj więcej...

Rejsy na wodach pływowych + kurs techniczny

Chcesz zdobyć staż na pływach i przygotować się do samodzielnego prowadzenia rejsów? Niezwykle ciekawy żeglarsko akwen pływowy, ciekawe porty, kotwicowiska, dla których uważnie trzeba liczyć skok pływu, urokliwe ujścia rzek pełne dzikiej przyrody, a po godzinach stare przesycone klimatem morskich opowieści puby.

Czytaj więcej...

Cowes - Gdańsk - Cowes - rejs na wodach pływowych z samodzielnym skiperowaniem

Rejs z Cowes do Gdańska i powrót to jedno z tradycyjnych przejść polskich żeglarzy w drodze na Atlantyk i do domu. Wypłyniemy z Cowes i po pokonaniu Solentu ruszymy przez Kanał Angielski. Do wejścia Kanału Kilońskiego. Przejście samego kanału to olbrzymia przygoda – to wszak kawał historii. Z Kilonii ruszymy na Bałtyk i po kliku dniach zacumujemy w Górkach Zachodnich. Doświadczymy nie tylko dużego ruchu statków ale także wszystkich pływowych zjawisk – wysokiego skoku pływu i silnych prądów także rzeki Łaby podczas podejścia do Kanału Kilońskiego.

Czytaj więcej...

Cowes - St. Malo/Granville/W-py Normandzkie - Cowes - rejs na wodach pływowych z samodzielnym skiperowaniem

Wypłyniemy z Cowes i po pokonaniu cieśniny Solent ruszymy przez Kanał Angielski. Rejs z Cowes do Cherbourga i dalej na Wyspy Kanałowe (Normandzkie Guernsey, Jersey) do Saint-Malo francuskiego portu-twierdzy z wysokością pływu 12m, odwiedzimy Granville z wizytą w niezwykłym Mont-Saint-Michel. Oczywiście ostateczna trasa rejsu zależy od warunków meteorologicznych ale na tym przebogatym akwenie na pewno będziesz się wspaniale bawić. Powrót to jeden z najbardziej klasycznych pasaży pływowych. Doświadczymy nie tylko dużego ruchu statków ale także wszystkich pływowych zjawisk – wysokiego skoku pływu i silnych prądów. Niezapomniane wrażenia, cudowne miejsca, udane zakupy i uczta kulinarna.   

Czytaj więcej...

Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt