Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Zapisz się na rejs stażowy wg wymogów RYA/MCA

Pasaże kwalifikacyjne według wymogów RYA/MCA przygotują Cię do ściezki egzaminacyjnej Yachtmaster. Pozwalają zdobyć konieczne doświadczenie, zapoznać się z technikami RYA oraz zmierzyć się z wodami pływowymi.

Zgodnie z wymogami RYA/MCA nie tylko odbędziesz rejs na atrakcyjnym akwenie ale także będziesz uczestniczyć aktywnie w przygotowaniu podróży morskiej a następnie wykonywać obowiązki skippera, co spełnia wymogi stażu do stopni YM Coastal, YM Offshore czy YM Ocean. W programie zwiedzanie jednego z najatrakcyjniejszych wybrzezy oceanicznych Europy i wysp Atlantyku. A wszystko na wyremontowanym i doposażonym ponad wymogi RYA jachcie pod okiem instruktora RYA.

Podczas rejsu będzie możliwość doskonalenia swojej praktyki nawigacyjnej pod okiem instruktora RYA. Osoby zainteresowane stażem do egzaminu YM Ocean mogą uczestniczyć w przelotach oceanicznych wykonując zadania astronawigacvyjne.Osoby które nie są zainteresowane egzaminem YM Ocean także będą mogły spróbować swoich sił w każdym aspekcie nawigacji i przygotować się do certyfikatów Yachtmaster Offshore czy Yachtmaster Coastal. Rejs spełnia też wymogi stażowe wymagane w polskim systemie szkoleniowym.

Pasaże kwalifikujące SAILPRO z możliwością samodzielnego skiperowania.
Nasze pasaże nie są typowymi rejsami  turystycznymi ale pasażami szkoleniowymi z możliwością samodzielnego skiperowania oraz kwalifikującymi do egzaminów RYA. Wszystkie nasze pasaże albo w całości albo częściowo prowadzone są na wodach pływowych o zróżnicowanym skoku pływu.

Na pasaże o największym skoku pływu zapraszamy na Kanał Angielski. Na pasaże pływowe ale o charakterze oceanicznym, niektóre kwalifikujące do egzaminu do certyfikatu RYA Yachtmaster Ocean zapraszamy do Portimão, Portugalia oraz Vigo, Hiszpania. Pasaż z Vigo, Hiszpania do Southampton, UK prowadzi przez Zatokę Biskajską, która spełnia warunki stażu oceanicznego do certyfikatu RYA Yachtmaster Ocean. Na pasaże techniczne na pływach zapraszamy do cieśniny Solent z Southampton lub Cowes, Isle of Wight. Pasaże mają charakter doszkolenia z technik manewrowania jachtem na silniku i żaglach oraz nawigacji klasycznej. Mogą ale nie muszą kończyć się jednym z certyfikatów RYA.

Każdy z kursantów ma możliwość poprowadzenia odcinka pasażu, poprowadzenia profesjonalnego SAFETY BRIEFING, wypełniania dziennika pokładowego zgodnie z wymogami MCA, przygotowania jednostki i załogi do pasażu, zaopatrzenia, technicznego sprawdzenia jednostki pod kątem prowadzonego pasażu, w trakcie pasażu- monitorowania przebiegu pasażu, aktywnego uczestnictwa jako skiper odpowiedzialny za jednostkę i załogę itd. Każdy ze skiperów decydujących się na poprowadzenie pasażu z samodzielnym skiperowaniem podpisuje z armatorem jednostki umowę czarterową na dany pasaż a tym samym przejmuję pełną odpowiedzialność za jego przeprowadzenie.

Wszystkie nasze pasaże prowadzone są zgodnie z najlepszymi praktykami RYA/MCA i profesjonalnym prowadzeniem jednostki żaglowej do 200GT i 24 metrów na danym akwenie i zgodnie z rejestracją jednostki.

Certyfikaty wystawiane: RYA Watch Leader, oprócz pasaży na Solent, gdzie uczestniczy mają możliwość uzyskania certyfikatu RYA Competent Crew, Day Skipper, Coastal Skipper. Zalecamy łączenie pasazu kwalifikacyjnego i w kolejnym tygodniu kursu przygotowującego do certyfikacji w ten sposób nauczysz się maksymalnie dużo i sprawnie zdobędziesz kwalifikacje RYA.


1. Pasaże z samodzielnym skiperowaniem na Kanale angielskim / La Manche
W zależności od warunków pogodowych realizujemy program pasaży z Southampton. Cowes, Isle of Wight na Wyspy na Kanale La Manche jak Guernsey, Jersey oraz miasta północnej Francji St Malo, Cherbourg lub Wyspy Scily. Terminy oraz ceny w formularzu poniżej.

2. Pasaże oceaniczne: Portimão- Vigo oraz Vigo-Portimão (pasaż kwalifikujący do certyfikatu RYA Yachtmaster Ocean)
Terminy oraz ceny w formularzu poniżej.

3. Pasaże szkoleniowo- turystyczne z Portimão. Pasaż oceaniczny szkoleniowy ale z elementami turystycznymi, odwiedzane porty w zależności od warunków pogodowych: Cadiz, Ceuta, Gibraltar/ La Linea, Albufeira, Villamoura.
Terminy oraz ceny w formularzu poniżej.

4. Pasaże techniczne na pływach na Solent zakończone lub nie certyfikatami RYA.
Terminy oraz ceny w formularzu poniżej.

5. Pasaże indywidualne wg potrzeb klienta/ grupy.
Terminy do ustalenia indywidualnie. Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6. Szkolenia i pasaże indywidualne 1:1 czyli instruktor i uczeń na jednostce.
Terminy do ustalenia indywidualnie. Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacht: świeżo wyremontowana Sigma 38 OOD szybki cruiser racer

Termin: Wybierz jeden z terminów poniżej

Zapisz się na rejs na pływach ze stażem wg wymogów RYA/MCA

Nieprawidłowa wartość

Nieprawidłowa wartość

Nieprawidłowa wartość

Wprowadzone dane są nieprawidłowe

Invalid Input

Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt