Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Competent Crew

Competent Crew to kurs przeznaczony dla osób, które pragną aktywnie i świadomie uczestniczyć w pracach załogi jachtu. Podczas tego kursu zmienisz się z pasażera w aktywnego i kompetentnego załoganta.

Zapoznasz się ze wszystkimi aspektami życia na pokładzie i dokładnie poznasz jacht. Kurs składa się wyłącznie z praktyki – to Ty jesteś załogą, bez Ciebie nic się nie zdarzy na jachcie – czy będzie to stawianie żagli, czy sterowanie jachtem.

Po zakończeniu kursu będziesz umieć sterować jachtem, obsługiwać żagle, prowadzić obserwację, obsługiwać ponton i asystować we wszystkich czynnościach na pokładzie. Podczas kursu odwiedzimy na pewno masę fajnych miejsc i spędzimy fantastyczny urlop.

 

Program kursu

 1. Knowledge of sea terms and parts of a boat
 2. Rigging and sails
 3. Sail handling
 4. Ropework
 5. Fire precautions and fighting
 6. Personal safety equipment
 7. Man overboard
 8. Emergency equipment
 9. Meteorology
 10. Seasickness
 11. Helmsmanship
 12. General duties
 13. Manners and customs
 14. Rules of the road
 15. Dinghies

 Wymagania

Wymagania wstępne

Twój instruktor

Kto prowadzi szkolenie: Nasze rejsy prowadzą doświadczeni skiperzy posiadający certyfikat RYA/MCA Yachtmaster Offshore/Ocean Commercially Endorsed pracujący według najwyższych standardów zawodowych. W rejsach szkoleniowych i podczas kursów teoretycznych jesteś pod opieką instruktorów certyfikowanych przez RYA do prowadzenia kursu i egzaminowania w jego zakresie. Każdy instruktor SAILPRO podlega corocznej weryfikacji podczas weryfikacji jakości kształcenia w centrum szkoleniowym dokonywanej przez asesora RYA.

Zapisz się na kurs: RYA Day Skipper

Nieprawidłowa wartość

Nieprawidłowa wartość

Nieprawidłowa wartość

Wprowadzone dane są nieprawidłowe

Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt