Start Yachting

Kurs Start Yachting jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglarstwem. Podczas weekendu sprawdzisz, jak wspaniałą przygodą jest żeglowanie.

Podczas kursu spróbujesz sterowania jachtem, operowania żaglami i nauczysz się podstawowych węzłów. Poznasz także podstawowe zasady bezpieczeństwa. Posiadacze certyfikatu start Yachting mogą odbyć skrócony do 3 dni lub dwóch weekendów kurs Competent Crew.

Podczas kursu przećwiczymy procedury alarmowe w tym podjęcie człowieka z wody, poznasz także wyposażenie ratunkowe. Nauczysz się podstawowych praw drogi na morzu oraz zdobędziesz wstępną wiedzę meteorologiczną.

Certyfikat Start Yachting zwykle zdobywasz podczas swojego pierwszego rejsu.

Twój instruktor

Kto prowadzi szkolenie: Nasze rejsy prowadzą doświadczeni skiperzy posiadający certyfikat RYA/MCA Yachtmaster Offshore/Ocean Commercially Endorsed pracujący według najwyższych standardów zawodowych. W rejsach szkoleniowych i podczas kursów teoretycznych jesteś pod opieką instruktorów certyfikowanych przez RYA do prowadzenia kursu i egzaminowania w jego zakresie. Każdy instruktor SAILPRO podlega corocznej weryfikacji podczas weryfikacji jakości kształcenia w centrum szkoleniowym dokonywanej przez asesora RYA.

Zapisz się na kurs: RYA Day Skipper

Imię(*)
Nieprawidłowa wartość

Nazwisko(*)
Nieprawidłowa wartość

E-mail(*)
Nieprawidłowa wartość

Telefon(*)
Wprowadzone dane są nieprawidłowe

Termin(*)

Invalid Input

Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt