Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Czarter Sigma 38 OOD

Zapraszamy do czarteru znanego, cenionego jachtu cruisingowo-regatowego - SIGMA 38 OOD - Offshore One Design (długość jachtu: 11,58m, zanurzenie: 2.05m).

Wyposażenie

 • Nowy Raymarine CHART PLOTTER e7 (do komunikacji bezprzewodowej za pomocą bluetooth oraz WIFI z iPadem lub iPhonem lub użądzeniami z Androidem - można np. nawigować z kabiny lub obserwować kurs i mapy na urządzeniu mobilnym- dwie różne aplikacje, DO POBRANIA ZA DARMO
 • Nowe radio bliskiego zasięgu VHF - Icom,
 • Nowy Raymarine AIS,
 • Nowy Raymarine Radar,
 • Nowa Raymarine Tridata ST60+,
 • Nowy Raymarine ST60+Wskaźnik graficzny
 • Nowy navtex FURUNO
 • Nowe radio Kenwood z wejściem na Ipoda i USB
 • EPIRB
 • Nowy silnik Volvo D3, 28HP z 2011 roku
 • Raymarine autopilot,
 • Kevlarowe żagle z 2011 roku,
 • Spinakery,
 • Duże, wygodne koło sterowe,
 • Wyposażony kambuz, nowa kuchnia 4 palnikowa,
 • Max 10 miejsc do spania w 3 kabinach i mesie (4).

Jacht jest konstrukcji brytyjskiej znanej stoczni Marine Project w Plymouth, Wielka Brytania. Klasa powstała w 1989, jachty zostały zaprojektowane z myślą o regatach FASTNET, Projektant - David Thomas został wybrany z grona kilku cenionych projektantów przez Royal Ocean Racing Club (RORC) do zaprojektowania nowej klasy 'one design' do uczestnictwa właśnie w regatach Fastnet. Klasa jest obecnie największa w Europie aktywna klasa typu Offshore One Design, a Sigma 38 OOD pozostała jedną z najbardziej kultowych łódek regatowych w Europie.

Nasza Sigma 38 OOD - S/Y Errislannan była wielokrotnie jachtem roku i zdobyła wiele nagród w regatach w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Uczestniczyła m. in dwukrotnie w regatach Fastnet.

Klasa jachtu SIGMA 38 OOD jest bardzo aktywna w Wielkiej Brytanii - strona klasy: www.sigma38.co.uk. W ostatnich regatach ARC 2012 jedna z SIGM 38 OOD - Persephone of London zajęła znakomite 4 miejsce w dywizji regatowej.

Jacht posiada dużą dzielność morska, połączoną z szybkim kadłubem (regatowy antyporost), pięknymi żaglami kevlarowymi oraz spinakerami (również do wypożyczenia na okres czarteru).

SIGMA 38 OOD jest tez wygodnym ale szybkim jachtem cruisingowym oraz znakomitym jachtem szkoleniowym, a w tym m. in. tradycyjne olinowanie (wszystkie liny poprowadzone do kokpitu), duże koło startowe, do 10 ( rejestracja na 8 osób) wygodnych miejsc do spania, dobrze wyposażona mesa, pełne wyposażenie zgodne z wyposażeniem jachtów komercyjnych w Polsce (PRS) i UK ( MCA/RYA), nowy silnik Volvo D3. W 2012 roku nasza SIGMA została wyposażona przez Eljacht i Icom Polska w nowy GPS ploter - Raymarine E7, nowe radio VHF Icom, AIS, Tridata i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z jachtem. Portem macierzystym jachtu jest Marina Galion AZS, Gdańsk, Gorki Zachodnie ale po sezonie znajdziesz nas w Cowes Yacht Haven.

Zapraszamy również do rejsów i szkoleń na jachcie na wodach polskich i brytyjskich, w tym szkoleń z obsługi spinakera.

Jacht może być również czarterowany do regat w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Cennik

Ceny podane są w PLN za tydzień czarteru (od soboty do soboty). W cenę wliczony jest wyposażony do żeglugi regatowej/ morskiej/oceanicznej* jacht, wyposażony kambuz do 8 członków załogi, postój, woda i prąd w porcie macierzystym, w Górkach Zachodnich - Gdańsk w cenie czarteru. Każdy członek załogi objęty jest ubezpieczeniem NNW na warunkach polisy jachtu. Jacht posiada polisę AC i OC. Istnieje możliwość ubezpieczenia kaucji.

*w zależności od zadeklarowanego akwenu może istnieć konieczność dodatkowych kosztów ubezpieczenia.

Czarter z Cowes UK:  5500PLN

Czarter z Górek Zachodnich: 5500PLN

KAUCJA: 5000 PLN

W MIARĘ DOSTĘPNOŚCI JACHTU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ CZARTERU NA WEEKEND LUB JEDNODNIOWEGO. INFO: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48509293585, +447958034365.

DODATKOWA OPŁATA ZA WYNAJĘCIE SPINAKERA NA OKRES CZARTERU: 500PLN. CZARTER SIGMY DO REGAT : PLUS 50% WARTOŚCI CZARTERU W DANYM TERMINIE.

 Warunki czarteru:

 • Kwoty w PLN według kursu sprzedaży NBP na dzień przelewu.
 • 25% płatne do 7 dni od daty podpisania umowy (bezzwrotne w przypadku rezygnacji z umowy).
 • 75% wartości płatne najpóźniej 6 tygodni przed odbiorem jachtu.
 • Odbiór jachtu w sobotę w godzinach od 1500 do 1800, zwrot jachtu w godzinach od 0900-1100.
 • Wymagane są uprawnienia do prowadzenia jachtu na danym akwenie.
 • Istnieje możliwość wynajęcia skippera. Cena usług skippera 270PLN za dobę.

 

Zapytaj o czarter Sigmy 38 OOD

Imię(*)
Nieprawidłowe dane

Nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Początek czarteru (sobota):(*)

Nieprawidłowe dane

Koniec czarteru (sobota):(*)

Nieprawidłowe dane

Usługi dodatkowe

Nieprawidłowe dane

Uwagi
Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt