Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Kalendarz szkoleń i rejsów SAILPRO

Szkolenia i rejsy w sezonie żeglarskim 2015 w SAILPRO School of Yachting znajdziesz w poniższym kalendarzu Google. Zachęcamy do łączenia szkoleń np. jeżeli szykujesz się do egzaminu Yachtmaster Offshore w jeden weekend możesz zrobić certyfikat SRC i kurs First Aid. Zachęcamy do skopiowania danego kursu do swojego kalendarza Google, co pozwoli na łatwe zaplanowanie dojazdów i powrotów. Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...

System szkolenia Royal Yachting Association

Kursy w systemie Royal Yachting Association - Sail Cruising and Yachtmaster zostały tak dobrane, aby wraz z kolejnymi stopniami mądrze kształtować Twój staż - a więc morskie doświadczenie. Dzięki temu, gdy uzyskujesz stopień Day Skipper nie boisz się samodzielnie prowadzić jachtu po wodach morskich. Szczegóły i sposób dokumentacji Twojego stażu znajdziesz w publikacji RYA oznaczonej kodem G15 RYA Sail Cruising and Yachtmaster Scheme - Syllabus and Logbook.

Czytaj więcej...
Yachtmaster Sail to Yachtmaster Power

Yachtmaster Sail to Power Conversion

Masz już certyfikat Yachtmaster Offshore lub Ocean Sail i wiesz ile potrzeba wysiłku, żeby przygotować się do jednego z najbardziej wymagających egzaminów żeglarskich na świecie. Być może chcesz pracować w jachtingu zawodowym lub po prostu zastanawiasz się czy da się uzyskać certyfikat na jachty motorowe bez żmudnego procesu szkolenia – bo przecież duża część ścieżki Yachtmaster jest wspólna. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Czytaj więcej...

Fast Track RYA Yachtmaster Offshore Commercially Endorsed

Intensywny program szkoleniowy dla osób zainteresowanych pracą w jachtingu zawodowym lub też nauczyć się żeglarstwa do poziomu RYA Yachtmaster Offshore. Jest to specjalny, intensywny program szkoleniowy, dzięki któremu przygotujemy cię od absolutnego początku do egzaminu RYA Yachtmaster Offshore. 

W ramach serii szkoleń uzyskasz staż morski oraz wszystkie certyfikaty potrzebne aby przystąpić do egzaminu  RYA Yachtmaster Offshore. Oczywiście, jeśli posiadasz odpowiednie już doświadczenie na morzu i wiedzę możesz skrócić program i obniżyć jego koszt.

Czytaj więcej...

Start Yachting

Kurs Start Yachting jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglarstwem. Podczas weekendu sprawdzisz, jak wspaniałą przygodą jest żeglowanie.

Podczas kursu spróbujesz sterowania jachtem, operowania żaglami i nauczysz się podstawowych węzłów. Poznasz także podstawowe zasady bezpieczeństwa. Posiadacze certyfikatu start Yachting mogą odbyć skrócony do 3 dni lub dwóch weekendów kurs Competent Crew.

Czytaj więcej...

Competent Crew

Competent Crew to kurs przeznaczony dla osób, które pragną aktywnie i świadomie uczestniczyć w pracach załogi jachtu. Podczas tego kursu zmienisz się z pasażera w aktywnego i kompetentnego załoganta.

Zapoznasz się ze wszystkimi aspektami życia na pokładzie i dokładnie poznasz jacht. Kurs składa się wyłącznie z praktyki – to Ty jesteś załogą, bez Ciebie nic się nie zdarzy na jachcie – czy będzie to stawianie żagli, czy sterowanie jachtem.

Po zakończeniu kursu będziesz umieć sterować jachtem, obsługiwać żagle, prowadzić obserwację, obsługiwać ponton i asystować we wszystkich czynnościach na pokładzie. Podczas kursu odwiedzimy na pewno masę fajnych miejsc i spędzimy fantastyczny urlop.

Czytaj więcej...

Day Skipper

Osoba posiadająca certyfikat Day Skipper ma podstawową wiedzę nawigacyjną i umie zaplanować oraz wykonać krótki przelot w żegludze przybrzeżnej. Jest to kurs dla osób, które chciałyby zacząć samodzielnie prowadzić jachty morskie.

Podczas kursu nauczysz się prowadzić jacht na krótkich przelotach w żegludze przybrzeżnej, prowadząc samodzielnie nawigację i odpowiadając za jacht. Instruktor będzie przy Tobie, doradzając i zapewniając Ci bezpieczeństwo. W kursie chodzi o to, by wziąć pełną odpowiedzialność za jacht i załogę, jest więc to doskonała szkoła dla początkujących kapitanów. Jeżeli masz poczucie, że nie potrafisz w pełni kontrolować jachtu, zapraszamy na kursy manewrowe.

Czytaj więcej...

Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt