Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

RYA Diesel Engine

Jak uniknąć najczęstszych problemów z silnikiem jachtowym i usunąć proste usterki bez wzywania SAR? Jednodniowy kurs prawidłowej obsługi silnika jachtowego.

Awarie mechaniczne są najczęstszą przyczyną podejmowania akcji asysty dla żeglarzy i motorowodniaków na świecie. Przestrzeganie podstawowych zasad obsługi silnika diesla oraz usuwanie drobnych problemów zanim urosną do poważnej rangi sprawi, że nie będziesz powiększać wspomnianej niechlubnej statystyki.

 

Większości problemów z silnikiem jachtowym da się zapobiec, co więcej nie potrzebujesz szczegółowej wiedzy mechanicznej.

Kurs RYA Diesel Engine pomoże Ci zrozumieć: jak pracują silniki diesla, jak utrzymywać je w dobrej kondycji dzięki prostym technikom utrzymania i regularnym, podstawowym testom, które każdy może wykonać sam. Nauczysz się też, jak uruchomić silnik gdy dojdzie już do awarii.

Niezależnie od tego, czy żeglujesz i masz jedynie pomocniczy silnik na jachcie, czy jesteś motorowodniakiem, ten kurs nie tylko spowoduje, że zaoszczędzisz pieniądze, dzięki dobremu utrzymaniu silnika, ale być może uratujesz życie, wiedząc jak uruchomić silnik po awarii!

Kurs jest prowadzony w języku angielskim jak wszystkie kursy RYA. Jednak pamiętaj, ze jesteś pod opieką doświadczonego dwujęzycznego instruktora, a język używany na morzu jest bardzo prosty – nie będzie więc barierą nawet jeśli mówisz po angielsku na podstawowym poziomie.

Kurs obejmuje

  • the principles of diesel engine operation
  • the systems and parts of the engine
  • fault finding
  • rectification of common problems
  • bleeding the fuel system
  • changing the impeller
  • routine maintenance
  • winter lay up procedures

Twój instruktor

Kto prowadzi szkolenie: Nasze rejsy prowadzą doświadczeni skiperzy posiadający certyfikat RYA/MCA Yachtmaster Offshore/Ocean Commercially Endorsed pracujący według najwyższych standardów zawodowych. W rejsach szkoleniowych i podczas kursów teoretycznych jesteś pod opieką instruktorów certyfikowanych przez RYA do prowadzenia kursu i egzaminowania w jego zakresie. Każdy instruktor SAILPRO podlega corocznej weryfikacji podczas weryfikacji jakości kształcenia w centrum szkoleniowym dokonywanej przez asesora RYA.

Kursy prowadzone przez Centrum Szkoleniowe RYA Shorebased SAILPRO Poland


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt