Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

System szkolenia Royal Yachting Association

Kursy w systemie Royal Yachting Association - Sail Cruising and Yachtmaster zostały tak dobrane, aby wraz z kolejnymi stopniami mądrze kształtować Twój staż - a więc morskie doświadczenie. Dzięki temu, gdy uzyskujesz stopień Day Skipper nie boisz się samodzielnie prowadzić jachtu po wodach morskich. Szczegóły i sposób dokumentacji Twojego stażu znajdziesz w publikacji RYA oznaczonej kodem G15 RYA Sail Cruising and Yachtmaster Scheme - Syllabus and Logbook.

 

Jak pokazuje nasze doświadczenie polskie opinie z rejsów są wystarczające - zwróć jednak uwagę, że musisz dokumentować godziny nocne, a definicja przelotu różni się od definicji rejsu w polskim systemie szkolenia.

Poniżej przedstawiamy schemat wszystkich kursów RYA w dwóch kategoriach: SAIL i POWER

System szkolenia RYA


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt