Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii automatycznych w celu: dostarczenia Ci funkcjonalnej strony, obliczania statystyk, dostarczenia Ci kierowanej reklamy. Jezeli się nie zgadzasz zmień ustawienia swojej przeglądarki lub użyj programów anonimizujących. Wiecej informacji w naszej nocie prawnej / polityce prywatności. Masz wszelkie prawa wynikające z Dyrektywy o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). Administratorem Twoich danych osobowych jest SAILPRO LTD z siedzibą: 41 Cross Street, Bay Tree Flat, Cowes, Isle Of Wight, England, PO31 7TA a Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w SAILPRO LTD pod adresem abuse(nospam)sailpro.pl. Jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z notą prawną, a w szczegolności z sekcją polityka prywatności.

Yachtmaster Sail to Power Conversion

Yachtmaster Sail to Yachtmaster Power

Masz już certyfikat Yachtmaster Offshore lub Ocean Sail i wiesz ile potrzeba wysiłku, żeby przygotować się do jednego z najbardziej wymagających egzaminów żeglarskich na świecie. Być może chcesz pracować w jachtingu zawodowym lub po prostu zastanawiasz się czy da się uzyskać certyfikat na jachty motorowe bez żmudnego procesu szkolenia – bo przecież duża część ścieżki Yachtmaster jest wspólna. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Zapraszamy na doszkolenie i egzamin Yachtmaster Sail to Yachtmaster Power Conversion. Po intensywnej manewrówce i zapoznaniu się z jachtem rozpoczynamy egzamin pozwalający na zdobycie najwyżej cenionego certyfikatu w jachtingu motorowym.

Wymagania to ceryfikat YM Sail, staż no i oczywiście jak zawsze wysokie umiejętności i wiedza. Zapraszamy do zapisów w formularzu poniżej.

Egzamin praktyczny

Ocenia podlegają Twoje umiejętności skiperowania, manewrowania łódką, dobra praktyka morska, nawigacja, znajomość zasad bezpieczeństwa, znajomość międzynarodowych przepisów o zapobieganiu zderzeniom na morzu, wiedza meteorologiczna i jej stosowanie, wykorzystanie środków sygnalizacji i łączności. Podczas egzaminu, egzaminator nie bierze udziału w manewrach, tak wiec oprócz kandydata, na pokładzie powinny znajdować się dwie osoby załogi.

MCA Commercial Endorsement

Jeżeli chcesz uzyskać certyfikat Yachtmaster Offshore do pracy w jachtingu zawodowym, należy dodatkowo przygotować międzynarodowe morskie świadectwo zdrowia (honorowane są świadectwa wystawiane przez polskich upoważnionych lekarzy) oraz certyfikat kursu Professional Practices and Responsabilities, który możesz ukończyć on—line.

Koszty egzaminu

Kurs techniczny z możliwoscią przystąpienia do egzaminu: 3500PLN ALL INCLUSIVE plus koszty certyfikatu RYA jeśli uczestnik przystępuje do egzaminu (płatne kartą przed egzaminem)

Twój instruktor

Kto prowadzi szkolenie: Nasze rejsy prowadzą doświadczeni skiperzy posiadający certyfikat RYA/MCA Yachtmaster Offshore/Ocean Commercially Endorsed pracujący według najwyższych standardów zawodowych. W rejsach szkoleniowych i podczas kursów teoretycznych jesteś pod opieką instruktorów certyfikowanych przez RYA do prowadzenia kursu i egzaminowania w jego zakresie. Każdy instruktor SAILPRO podlega corocznej weryfikacji podczas weryfikacji jakości kształcenia w centrum szkoleniowym dokonywanej przez asesora RYA.

Zapisz się na egzamin: RYA Yachtmater Offshore SAIL to POWER conversion

Imię(*)
Nieprawidłowa wartość

Nazwisko(*)
Nieprawidłowa wartość

E-mail(*)
Nieprawidłowa wartość

Telefon(*)
Wprowadzone dane są nieprawidłowe

Termin(*)

Invalid Input

Nieprawidłowe dane


Instructor on Duty

Masz pytania? Nasz instruktor dyżurny wszystko Ci wyjaśni. Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Schramm-Newth

a.newth@sailpro.pl

+48 509 29 35 85

 

Złap nas na Facebooku

Zapisz się do naszego newslettera!

* pola wymagane

 
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt
e-mail kontakt